Wiadomości

Zobacz, jakie zmiany czekają w rejonach cmentarzy- Dzień Wszystkich Świętych 2023

Data publikacji 30.10.2023

Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym w okresie Dnia Wszystkich Świętych w rejonie cmentarzy zostanie zmieniona organizacja ruchu. Od 31 października do 2 listopada pojawi się dodatkowe oznakowanie, które uniemożliwiać będzie parkowanie na pewnych odcinkach tych ulic oraz informować o parkingach w rejonach cmentarzy. Ruch na niektórych ulicach będzie zmieniony na jednokierunkowy. Wszystko po to, aby zapewnić płynność ruchu pojazdów i bezpieczeństwo odwiedzających.

W okresie Wszystkich Świętych natężenie ruchu w rejonach cmentarzy rośnie. W galerii zdjęć znajdują się informacje dotyczące zmian organizacji ruchu przy cmentarzach na ulicach: Michałkowickiej, Spokojnej, Maciejkowickiej, Cmentarnej, Jagiełły i Węglowej.

Aby uniknąć korków i tracenia czasu na znalezienie miejsca do parkowania zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej. Apelujemy również do wszystkich pieszych o założenie elementów odblaskowych, które zwiększą waszą widoczność i spowodują, że będziecie szybciej zauważeni przez kierowców, co da im odpowiedni czas na zareagowanie. Życie jest znacznie droższe niż odblask!

 

 • mapka
  ul. Węglowa rejon cmentarza przy kościele pw. Ducha Świętego
 • mapka
  ul. Spokojna rejon cmentarza przy kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego
 • mapka
  ul. Jagiełły rejon cmentarza przy kościele pw. Ducha Świętego
 • mapka
  ul. Cmentarna rejon cmentarza przy parafii pw. Świętego Krzyża
 • mapka
  ul. Michałkowicka rejon cmentarza przy kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego
 • mapka
  Michałkowice- rejon cmentarza przy kościele pw. Św. Michała Archanioła
Powrót na górę strony